Łóżko CONViXSOFT z pojemnikiem – mebel pełen kompromisów

Wybór idealnego łóżka do sypialni to zadanie, które spędza sen z powiek wielu osobom aranżującym wymarzony dom lub mieszkanie. Ogromny wybór mebli, które można znaleźć na rynku, wcale nie ułatwia zakupu. Zwłaszcza, że większości łóżek dotyczy jedna zasada – te ładne nie zawsze są praktyczne, praktyczne niekonieczne są ładne. Na szczęście, jest też łóżko CONViXSOFT, które doskonale łączy w sobie estetykę wykonania i maksymalną funkcjonalność.

Przestronne łóżko – nie tylko do leżenia

Sypialnia to wyjątkowe pomieszczenie w każdym domu i mieszkaniu. Z jednej strony, powinna zapewniać w pełni komfortowy wypoczynek, z drugiej – służyć jako przestrzeń do przechowania. Poza ubraniami, które zwykle swoje miejsce zajmują w pojemnych szafach, pozostaje nam jeszcze konieczność składowania prześcieradeł, kołder i innych przedmiotów. Zwłaszcza w sypialniach o niewielkim metrażu, wygospodarowanie na nie miejsca, stanowi nie lada wyzwanie. Dlatego tak świetnym rozwiązaniem może być zakup łóżka z pojemnikiem. Takiego, jak CONViXSOFT, które zachwyca swoimi walorami estetycznymi i wyjątkową funkcjonalnością.

Zalety łóżka z pojemnikiem

Łóżko CONViXSOFT z pojemnikiem, to świetna opcja dla osób, które posiadają wiele rzeczy, które nie mieszczą się w tradycyjnej szafie na ubrania. Przestronny pojemnik pozwala na składowanie dodatkowego kompletu pościeli, ale nie tylko. Równie dobrze może pełnić rolę miejsca na buty. ozdoby choinkowe czy mniejszy sprzęt sportowy. I to bez zagracania cennej przestrzeni w sypialni bądź innych pomieszczeniach domu lub mieszkania! Składowane w pojemniku rzeczy są łatwo dostępne, a jednocześnie zupełnie niewidoczne. Dzięki temu przestrzeń nie jest zagracona. Przy okazji – zabudowa łóżka sprawia, że podłoga pod nim nie wymaga odkurzania!

Praktyczne i estetyczne łóżko

Mówią, że życie to sztuka wyborów. Na szczęście nie u nas! Projektując łóżko CONViXSOFT, dołożyliśmy wszelkich starań, aby gotowy mebel spełniał wszelkie wymogi – nie tylko funkcjonalne, ale również estetyczne. Gotowy produkt, który oddajemy w ręce klientów, w perfekcyjny sposób łączy aspekty praktyczne z wizualnymi. Geometryczna bryła z wypukłym akcentem wezgłowia, to nie lada gratka dla miłośników nowoczesnych, a zarazem ponadczasowych mebli sypialnianych.

Łóżko CONViXSOFT ze skrzynią  

Projektując łóżko CONViXSOFT z pojemnikiem, podobnie jak i inne meble w naszej ofercie, szczególną uwagę zwróciliśmy na jakość materiałów użytych do produkcji. W przypadku praktycznego mebla z pojemnikiem, jego prostą konstrukcję z drewnianymi nóżkami, zamknęliśmy w stylowej tapicerce. Miękkie wezgłowie, obite zostało tkaniną o wyjątkowej odporności na ścieranie, mechacenie oraz światło. Wolna od stężeń i substancji szkodliwych tkanina, jest w pełni bezpieczna i zapewnia jednocześnie maksymalny komfort wypoczynku.

Potrzebujesz dodatkowej przestrzeni do przechowywania? Nie chcesz jednak tracić cennego miejsca w sypialni? Wybierz funkcjonalne łóżko CONViXSOFT ze skrzynią, w której zmieścisz wszystkie mniejsze lub większe przedmioty!