Łóżko MORESOFT BEIGE_13 – więcej niż dobry sen

Sypialnia, choć stanowi najbardziej intymną część naszych domów i mieszkań, zasługuje na szczególną uwagę podczas aranżacji. To w końcu w jej wnętrzach spędzamy ogromną część naszego życia, regenerując siły po ciężkim dniu. Kluczowym elementem każdej alkowy powinno być przede wszystkim łóżko – komfortowe, sprzyjające relaksowi i harmonizujące z wnętrzem. Wszystkie te cechy spełnia wyjątkowe łóżko MORESOFT BEIGE_13, dostępne w naszej ofercie sklepu internetowego Berke.HOME.

Dobre łóżko, czyli jakie?

Wybór łóżka do sypialni to spore wyzwanie. Olbrzymia liczba modeli, jakie można znaleźć na rynku wcale nie ułatwia podjęcia decyzji. Często kończy się tym, że łózko kupujemy zmęczeni i zniechęceni i dopiero po kilku przespanych w nim nocach zdajemy sobie sprawę z popełnionego błędu. By go uniknąć, warto pamiętać o kilku kluczowych parametrach dobrego łóżka do sypialni.

Wymiary łóżka

Łóżko dla jednej osoby powinno mieć minimalną szerokość 90 cm. Dla dwojga poleca się łóżka szerokie na 160 cm. Jeśli ogranicza nas rozmiar sypialni, możemy zdecydować się na łóżko o nieco mniejszych gabarytach. Ważne, by interesujący nas model produkowany był pod standardowe wymiary materaców – 100×200, 120×200, 140×200, 160×200 i 180×200 cm.

Materiał wykonania

Po ustaleniu wymiaru łóżka, warto zastanowić się nad materiałem, z którego zostanie wykonana jego rama. Dobrym wyborem będą jak zawsze łóżka drewniane – dębowe, sosnowe i bukowe. By jednak nadać sypialni nieco charakteru, warto pokusić się o zakup łóżka tapicerowanego – na przykład welwetu, tak jak w przypadku modelu MORESOFT BEIGE_13.

Wygodny zagłówek

W łóżku nie tylko śpimy, ale również czytamy czy pracujemy z laptopem. Dlatego decydując się na zakup łóżka, należy bacznie przyjrzeć się jego zagłówkowi. Ważne, by było miękkie, tapicerowane i wysokie – takie jak w przypadku MORESOFT_13, gdzie udało nam się osiągnąć efekt maksymalnej wygody dla pozycji siedzącej.

Komfortowy stelaż

Dla komfortu snu największe znaczenie ma stelaż łóżka, na którym znajdzie się dopasowany do niego materac. Dobrze, jeśli stelaż wykonany jest z lekko wygiętych i połączonych ze sobą listewek.

MORESOFT BEIGE_13 – łóżko jak ze snów

MORESOFT BEIGE_13 to niezwykle udane łóżko, które sprosta potrzebom i oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających użytkowników. Jego lekka i zgrabna konstrukcja – odpowiednio zresztą przetestowana  – sprawia, że spełnia on swoje funkcje na długie lata. Elegancki welwet nie tylko świetnie wygląda w nowoczesnych i klasycznych wnętrzach, ale jest też niezwykle wytrzymały i łatwy w czyszczeniu. Nie wspominając o jego przyjemnej w dotyku fakturze!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *