Łóżko SLIMSOFT – wypoczynek w stylu retro

BerkeHOME-lozko-slimsoftModa na dobre przyzwyczaiła nas do powrotów trendów znanych z dawnych lat. Nie inaczej jest z aranżacją sypialni. W przypadku kącika wypoczynkowego, do łask wraca znany i lubiany niegdyś styl retro. Nawiązujący do klasycznych kształtów, faktur i kolorów, ale jednocześnie przełamany nutką nowoczesności. Dokładnie taki, jak nasze łóżko SLIMSOFT!

 Łóżko retro w nowoczesnym wydaniu

Mówiąc o stylu retro, przyjrzyjmy się nieco bliżej temu, jak popularny dawniej styl, definiowany jest przez współczesną aranżację wnętrz. Dziś, z estetyki minionych czasów czerpiemy to co najlepsze – łagodne zaokrąglenia, zabawę kolorami i ciekawe materiały obiciowe. Zamiast przepychy i blichtru retro, króluje jednak oszczędność i minimalizm. Idealnie łącząc to, co było modne dawniej i to, co cenione jest dzisiaj, styl retro doskonale odnalazł się w popularnych współcześnie aranżacjach. Szczególnie ciekawy efekt uzyskać można poprzez zastosowanie jego elementów w pomieszczeniach, w których podstawowym wymogiem jest komfort użytkowników. A więc i w sypialni!

Szyk dawnych lat w minimalistycznej odsłonie

Łóżko SLIMSOFT zainspirowane było ideą stworzenia mebla eleganckiego i zarazem oszczędnego w wyrazie. W efekcie powstał wyjątkowy produkt, który zachwyca swoim nietuzinkowym designem, trwałością konstrukcji i wyjątkową uniwersalnością. Kompaktowy rozmiarów mebel, doskonale wkomponuje się we wnętrza każdej, nawet niewielkiej sypialni. Unikalne połączenie wszystkich cech – lekkości i solidności, to jednak nie wszystko. Najlepszym zwieńczeniem dzieła jest nawiązująca do stylistyki retro tapicerka. Przyjemna w dotyku, odporna na ścieranie i łatwa w czyszczeniu, zachwyci nawet najbardziej wymagające osoby. Także i te, które ponad wszystko stawiają względy estetyczne sypialni. Ciekawa faktura i bogaty wybór kolorów tkanin, to sprawdzony przepis na udane wnętrze jak za dawnych lat.

SLIMSOFT maxi wygoda w mini wydaniu

Prosta konstrukcja łóżka SLIMSOFT, pokryta materiałem obiciowym wysokiej jakości, tworzy niezwykle zgrabną całość. Niewielki mebel, dla pełnej wygody użytkowania, wykończony został miękkim wezgłowiem, które docenią zwłaszcza fani wieczornego czytania książek w łóżku. Jeszcze więcej radości z wieczornego relaksu, dostarczą praktyczne stoliki nocne BumPY. Ich kolorystykę i rozwiązania praktyczne dopasujesz indywidualnie do swoich potrzeb i oczekiwań.

Urządzasz sypialnię retro? Nie może zabraknąć w niej wyjątkowego łóżka SLIMSOFT, które każdego dnia zapewni Ci optymalny komfort w ponadczasowym stylu! Kliknij tutaj i sam się przekonaj! Sprawdź również dodatki do łóżek z serii SLIM!Łóżko BerkeHome - SLIMSOFT