LUCKYLOOM – sposób na kolorowe sny Twojego dziecka

LUCKYLOOM - łóżko gwarantujące bezpieczny sen.Na sen poświęcamy aż 1/3 naszego życia. W pełnej regeneracji sił niezbędne jest nam umiejętnie dobrane, wygodne łóżko. Jest ono kluczowym elementem przestrzeni wypoczynkowych. Ogromną rolę odgrywa zwłaszcza w pokojach dziecięcych. Stabilne, bezpieczne i funkcjonalne łóżko to dla pociech gwarancja kolorowych snów po dniu pełnym przygód. Na szczęście – jest LUCKYLOOM, idealne łóżko dla dziecka!

Łóżko dla dziecka – bezpieczeństwo przede wszystkim

Idealne łóżko dla dzieci powinno łączyć w sobie aspekty związane ze stabilnością i bezpieczeństwem. Efekt ten udało nam się osiągnąć w wyjątkowym meblu dziecięcym – łóżku LUCKYLOOM, które zachwyca swoim wykonaniem, przemyślanym w najdrobniejszych detalach. Zaprojektowane przez nas łóżko, pozbawione jest ostrych krawędzi i rogów, wystających śrubek i innych elementów, które mogłyby stwarzać zagrożenie dla wypoczywającego lub bawiącego się w nim dziecka. Poziom bezpieczeństwa pociechy podnieść mogą dodatkowe, tapicerowane barierki, montowane po jednej lub po obu stronach łóżka. Nim zaprojektowane przez nas meble trafią w Twoje ręce, poddajemy je rozmaity testom pod kątem stabilności i wytrzymałości. Wszystko z troski o bezpieczeństwo Twojego dziecka. Guzy i siniaki? Nie w LUCKYLOOM!

Maksymalny komfort wypoczynku

Przy tworzeniu łóżka LUCKYLOOM przyświecała nam myśl połączenia bezpieczeństwa z maksymalną wygodą mebla. Dlatego, zarówno wezgłowie łóżka, jak i jego ramę, pokryliśmy warstwą miękkiej pianki. Tą obiliśmy następnie naturalną plecionką LOOM, do produkcji której stosowane są wyłącznie wybrane gatunki drzewa. Specjalna technika wyplatania pozwala uzyskać wyjątkowo delikatny, a jednocześnie niezwykle trwały efekt. Przyjemne w dotyku łóżku przewyższa swoją jakością drogie meble wiklinowe, zapewniając dziecku wypoczynek jak ze snów. Sprzyja mu też starannie zaprojektowany stelaż pod materac, który dopasowuje się do naturalnych krzywizn kręgosłupa i pozwala na użytkowanie przez długie lata.

Możliwość personalizacji

W Berke.HOME wiemy, że idealne łóżko dziecięce powinno być nie tylko wygodne i bezpieczne, ale również estetycznie wykonane. Aby zaprojektowany przez nas model LUCKYLOOM w pełni zachwycał, oferujemy go w szerokiej gamie kolorystycznej, która przypadnie do gustu małym użytkownikom. W zależności od aranżacji pokoju i dziecięcych upodobań, wykonujemy łóżko zarówno w wyrazistych, jak i bardziej stonowanych barwach. Dzięki temu mebel idealnie dopasuje się do wnętrza, tworząc z nim harmonijną całość. Łóżko dostępne jest w 4 rozmiarach: 70×180 cm, 70×160 cm, 70×140 cm i 90xcm. Przy jego zakupie, zapewniamy rabat w wysokości 15 % na kufer HIDDEN, który pomieści wszystkie ulubione zabawki dziecka.

Jeśli nie wiesz jak wybrać idealne łóżko dla dziecka, sprawdź nasze propozycje!