Stolik nocny BumPY – przytulny i praktyczny akcent w Twojej sypialni

Najważniejszym elementem wystroju każdej sypialni jest łóżko. Jego wybór pochłania często tyle czasu i energii, że pozostałe dodatki dopasowujemy całkiem przypadkowo lub na ostatnią chwilę. Najlepszym na to przykładem jest stolik nocny. Mimo niewielkich rozmiarów, ten niepozorny mebel, odgrywa bardzo ważną rolę w aranżowanej sypialni. To w końcu na nim możesz położyć ulubioną książkę, lampkę do czytania czy szklankę wody.

Zastanawiasz się, jak powinien wyglądać stolik nocny? Jakie możliwości powinien oferować? Zainspiruj się naszymi wskazówkami i sprawdź stolik BumPY, z pomocą których stworzysz przytulny i praktyczny kącik w sypialni.

Czym kierować się przy wyborze stolika nocnego?

Stolik nocny dopasowany do wnętrza

Przy wyborze stolika nocnego, pod uwagę weź przede wszystkim jego wygląd. Dobierz model, który będzie idealnie współgrał z charakterem zaaranżowanego wnętrza. Jeśli urządzasz sypialnię w modnym, skandynawskim stylu, postaw na naturalne materiały wykończeniowe – takie jak te użyte do produkcji stolika BumPY.

Stolik nocny dopasowany do potrzeb

Nie tylko design stolika, ale i jego funkcjonalność ma kluczowe znaczenie podczas zakupu idealnego mebla do sypialni. Przede wszystkim zainwestuj w dwa egzemplarze, które ustawisz po obu stronach łóżka. Jeśli chcesz stworzyć oryginalną aranżację – pobaw się wyglądem i kolorami stolików. Wbrew pozorom nie muszą być identyczne!

Funkcjonalny stolik nocny, czyli jaki?

Stolik nocny, spójny ze stylistyką wnętrza i zgodny z potrzebami użytkowników, to nie wszystko. Planując zakup idealnego mebla, zwróć uwagę, w jaki sposób zorganizowana została jego powierzchnia. Najlepszym rozwiązaniem są stoliki nocne wyposażone w półkę lub wysuwaną szufladę – tak jak w przypadku stolika BumPY. Meble z tradycyjnymi drzwiczkami są niepraktyczne, bo zmuszają do wstawania z ciepłego, wygodnego łóżka.

Stolik nocny BumPY – najlepszy dodatek do sypialni

Doskonała funkcjonalność, możliwość dopasowania do indywidualnych potrzeb użytkownika i naturalna stylistyka, która idealnie wkomponuje się w większość wnętrz. To cechy, które wyróżniają stolik nocny BumPY spośród innych mebli. Przyjrzyjmy się nieco bliżej jego zaletom!

Niebanalny design – do produkcji stolika nocnego BumPy wykorzystaliśmy najwyższej jakości, naturalne materiały. Solidne, sosnowe nóżki zapewniają jego stabilność, współgrając świetnie z trwałą plecionką LOOM i miękkim materiałem obiciowym. By umożliwić Ci stworzenie przytulnego klimatu we wnętrzu, charakterystyczne dla stolików nocnych ostre krawędzie i rogi, zastąpiliśmy lekko zaokrąglonymi brzegami.

Pełna personalizacja – wiemy doskonale, że użytkownicy naszych mebli mają różne potrzeby. Aby im sprostać, stworzyliśmy stolik nocny z możliwością personalizacji. W zależności od indywidualnych wymagań, naszych klientom oferujemy stolik z praktyczną półką, z jedną lub dwiema szufladami, wykończony tkaniną lub plecionką LOOM. Jedyne ograniczenie to Twoja wyobraźnia!